ראיתי לנכון לכתוב אלייך כמה מילים ולציין את שרותך הנאמן והמקצועי אשר אתה מעניק לי ולעובדי המרפאה . בזכותך הצלחתי להבין את משמעות חסכון פנסיוני ואיך נערכים נכון לגיל פרישה וסיכונים שיכולים לקרות חו'ח . לאחר ניתוח תיק מעמיק שערכת לנו הצלחנו לחסוך יותר כסף לגיל פרישה ולהתאים את מסלולי הביטוח לצרכים שלנו ומסלולי השקעה . לאורך כל הדרך אתה עונה במהירות , מקצועיות ובהמון רגישות . אשמח אם מכתב זה יגיע להמון לקוחות מאחר ושירות טוב ומהימן מביא איתו עבודה רבה יישר כוח !!!
ד"ר אוריאל אבידן
מנהל המרפאה
קובי משמש כסוכן הביטוח שלי מזה מספר שנים תוך הענקת שרות לי ולמשפחתי חסר פשרות קובי מפגין מקצועיות ואכפתיות בכל פניה אליו ונותן לנו את הביטחון שיש גב מאחורינו בכל הקשור לנבכי הבירוקרטיה הקיימת בחברות הביטוח והפיננסים מניסיון רב שנים שלי בהתעסקות עם חברות ביטוח והפיננסים ובעובדה שבשנים האחרונות הייתה נטייה לנסות למזער את שרותי סוכן הביטוח בהפניה למענה ישיר מולם אני מוצא שקובי זה בדיוק הסוכן שמוכיח את ההבדל בין שרות ישיר שלטעמי כמעט תמיד נכשל בפניות לחברות הביטוח ובניסיונות להתגבר על מכשולים שונים שהם מערימים לעומת השרות המסור שקובי כסוכן נותן ומאפשר לנו להיות שקטים ורגועים שאת המגיע לנו מחברות הביטוח והפיננסים בעת צרה יש בשבילנו מישהו שדואג מכווין ומשיג את המגיע לנו. תודה על מעשייך!
צביקה גולדנר
ברצוני להביע את תודתי העמוקה לליווי שניתן לי בסניף אוניברסיטת בן גוריון של ארגונכם, על ידי לילה אמונה קלרק ואיילה פרטוש. בחודש דצמבר 2016 התחלתי ליווי פרטני בארגונכם, וזאת מתוך רצון לקבל כלים להתנהלות כלכלית נבונה ולשנות ברגלים שלוו אותי לאורך כל חיי בתחום זה. הגעתי לתהליך עם הרבה ציפיה ונכונות ללמוד, ולצד כך עם הרבה חששות בנוגע לאופי התהליך הצפוי, למידת החשיפה הדרושה במסגרתו ועם שאלה באשר ליכולתי לעשות שינוי של ממש. משלב הראיון שנעשה על ידי הגב' נוי דניאל, מנהלת הסניף, נוכחתי כי ההתנהלות הינה מקצועית ואנושית, וכי ישנו רצון אמיתי לחבר בין הידע הקיים בארגון ובין צרכיי האישיים. עם תחילת התהליך הפרטני, פגשתי את המלוות האישיות שלי - איילה ולילה ואת ראש הצוות שלהן, צפנת. איילה ולילה ליוו אותי לאורך כל התהליך במסירות אין קץ, בחכמה, ברגישות, בהומור, בהקשבה ובמקצועיות. החששות שבאתי עמם לתהליך התפוגגו כבר בשלב הראשוני, כשהבנתי שיש לי מלוות שהן שותפות של ממש. איילה ולילה היו נחושות לסייע לי בכל, הן נתנו לי מידע רלוונטי לתהליך, ציידו אותי בכלים ובמיומנויות, סייעו לי לשנות את הלך המחשבה והחדירו בי אמונה כי המטרות של התהליך ברות השגה. מעבר לכל אלה, לילה ואיילה הקשיבו. ביקשו להכיר אותי, את רצונותי וצרכיי הכללכיים, ודרך כך בנו עמי תכנית שמותאמת לצרכים שלי. ההקשבה, האנושיות וחוסר השיפוטיות של לילה ואיילה הם אלה שאפשרו לבנות תכנית מדויקת, שסייעה לי, יחד עם הייעוץ המקצועי והזמין של קובי טמארוב, לשנות את מצבי הכלכלי הנוכחי, וגם לראות אופק כלכלי מבטיח להמשך. הליווי שארגון ""פעמונים" מציע הינו יקר ערך ומחולל שינוי של ממש. האפשרות ללמוד על התנהלות כלכלית נכונה, הינה דרך נוספת מבחינתי לקחת אחריות על חיי, על הבחירות שאני עושה בהווה ודרך כך, לשרטט עתיד טוב ובטוח יותר. אני מאמינה שדרך זו מחוללת שינוי לא רק ברמה האישית שלי, אלא גם ברמה החברתית הרחבה יותר. תודה ללילה ולאיילה שקולן מופנם בתוכי וממשיך ללוות אותי ביומיום, לצפנת, לנוי, לקובי טמארוב, ולכל העוסקים במלאכה חשובה זו.
אורלי אונגר
אני מכיר את קובי כבר מספר שנים , בפגישה הראשונה שלי איתו גילתי אדם מדהים קודם כל אנושי , אכפתי ומקשיב , נותן לך את ההרגשה שאתה הלקוח היחיד שלו והוא יעשה הכל כדי לעזור לך . הידע , המקצועיות והניסיון של קובי הן שהובילו אותי להחלטה אחרי אותה פגישה שהוא יהיה הסוכן האישי שלי . קובי הוא אדם נדיר שנוסף על היותו סוכן הוא גם הפך להיות חבר יקר שאני שמח שהכרתי . תודה על הכל
תומר שגיב
הכרתי את קובי במקרה, דרך מקום עבודה קודם. מאז נפרדו דרכנו למס' שנים, אבל איכשהו, הוא היה לי תמיד בראש. אז עוד הייתה תקופה שאדם לא יכל לבחור את הסוכן שלו. לימים נפגשו דרכנו וכבר ניתן היה לבחור סוכן ולי היה ברור מיד שאני ממשיך רק עם קובי. ניסיתי לחשוב למה בעצם ? והניתוח לא היה מסובך בכלל, ראשית כי הוא בן אדם, ישר והגון. שנית הוא מקצועי מאוד ובעל חשיבה מקורית. השילוב של מקצועיות אנושיות ויושר יוצרות אצל קובי מצב מדהים שבכל נושא שהוא לא בטוח במאה אחוז הוא לא מהסס לומר "אני אבדוק" וחוזר עם תשובות . בקיצור עם קובי אני מרגיש בטוח.
עמית הולצברג, מאי 2017
רחל ואני רוצים להודות לך מקרב לב על עזרתך הנדיבה והמחכימה בבדיקת תיק הפנסיוני שלנו הקצאת הזמן מתוך הלוח הצפוף שלך, העבודה המקצועית והמרשימה (כולל סידור כל המידע בצורה מובנת וניתנת לתחזוקה), ורצונך הכן שלא נעזוב את הפגישה בלי שנבין את כל הסוגיות על בוריין -- על כל זה אנחנו מודים לך מאוד. אנחנו בטוחים ששירות כזו עולה סכום ניכר, ומוקירים לך על כך שהענקת לנו שירות נפלא זה במסגרת פעמונים -- זה לא מובן מאליו בכלל. לעת עתה אנחנו עדיין מעכלים את המידע שנתת לנו ושוקלים את צעדינו הבאים. תודתנו וברכתנו על עזרתך ועל מסירותך, ומאחלים לך שתמשיך לעזור כך עוד שנים רבות מתוך בריאות, נחת, ופרנסה טובה.
משה ורחל רובין
כמי שעבד במשך השנים ובכמה מקומות עבודה, ובכמה תעשיות, צברתי לא מעט תכניות פנסיה, גמל, חסכון, ביטוחים, והשתלמויות. בהמשך השנים תמיד עבדתי עם הסוכן ממקום העבודה וחשבתי שאני "מסודר" ושאני יודע מה יש לי ולמה אני יכול לצפות בפנסיה. עד שפגשתי את קובי טמארוב. קובי אסף את המידע על כלל התוכניות שלי, מצב משפחתי, תכניות לעתיד וחסכונות. לאחר ניתוח של ימים, קובי קבע איתי לפגישה שניה והציג לי את כל המידע על התיק שלי, עם המלצות על מה עליי לעשות למקסם את כספי הפנסיה וחסכון שלי לגיל פרישה. קובי נתן לי תיק מסודר עם כל הניירת הרלוונטית ע"מ לשמור ותייק. לאחר קביעת היעדים ופעולות, קובי עבד מול הגופים השונים, חברות ביטוח, בתי השקעות, וכו' לנהל מו"מ למקסם את הרווחים ולהקטין תשלומים למינימום. בחישוב גס, קובי הגדיל את הפנסיה וחסכון שלי לפנסיה במאות אלפי שקלים! אך קובי לא עוצר שם, הוא ממשיך ללוות אותי ואת משפחתי, וכל הזמן ממקסם את התיק שלי בהתאם לגיל ומצב משפחתי. הוא מתקשר ביוזמתו ומוודא לכל צורך בתחום הפנסיה, חסכון וביטוח בריאות. קובי מעודכן וממשיך להתעדכן בכל הרגולציות וחוקים שמתעדכנים מפעם לפעם, מתריע וממליץ בהתאם. קובי נעים, סבלני ובעל ידע עצום. אני לא יכול להמליץ יותר מאשר על קובי ללוות אותך בכל הנושאים הקשורים, פשוט לא ניתן להאמין כמה כספים תרוויחו ותחסכו.
אורן פלג
סמנכ"ל חברת הייטק
יעקב טמארוב הוא סוכן הביטוח של חברתנו, טרגט מערכות בע"מ, והוא מטפל בנו מעל שנתיים. הגענו אליו לאחר שעבדנו עם סוכני ביטוח אחרים ולא היינו מרוצים. הבנה כמו שלו באפיקי ההשקעה השונים ובחסכון הפנסיוני בפרט, לא מצאנו אצל אלה שטיפלו בנו לפניו. כמו כן הצלחנו סוף סוף להוריד באופן משמעותי את דמי הניהול בכל הקופות לשם אנחנו מפרישים כספים עבור עובדי החברה. אני רוצה לציין את הזמינות שלו לכל בעיה שלנו. לא צריך לחזור ולהזכיר לו לסיים עניינים שהוא החל לטפל בהם. ומעל הכול האווירה הנעימה והנינוחה, נותנת את התחושה שאנחנו מוזמנים לפנות אליו בכל בקשה והוא יענה בסבלנות ובמקצועיות.
דוד גוטרזון
מנכ"ל טרגט מערכות בע"מ

זקוקים למידע בנוגע לביטוחים, פנסיות, או יעוץ לגבי פרישה?

השאירו פרטים בטופס הבא, ואנו נשוב אליכם בהקדם.